TUTUK’TAN, EMEKLİLERE ZİYARET

 TUTUK’TAN, EMEKLİLERE ZİYARET

Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, Yalova Belediyesi Emekliler Lokali’ni ziyaret ederek burada ki emekli vatandaşlarla sohbet etti. Tutuk, “Emeklilerimiz baş tacımızdır” dedi.

Belediye çalışmalarından artan tüm zamanını toplumun değişik kesimleri ile buluşarak dertleşmeye ayıran Tutuk bu çerçevede Yalova Belediyesi Emekliler Lokali’ni ziyaret etti. Burada emeklilerle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Tutuk, onlardan gelen talepleri ise anında verdiği talimatlarla yerine getirdi. Emeklilerin fikirlerine çok önem verdiğini ifade eden Tutuk, “Emekli olan vatandaşlarımız büyük bir deneyime sahipler.

Yılarca çalıştıkları alanlarda edindikleri bilgi ve birikimleri bizler için de yol gösterici oluyor. Onlarla sık sık bir araya gelerek fikirlerini almaya bize önerilerini dinlemeye çalışıyorum. Yaptığımız istişarelerden çok faydalanıyorum. Emeklilerimiz bu anlamda da bizlerin baş tacıdır. Onlarla diyalogumuzu koparmadan her zaman engin görüşlerinden faydalanmayı sürdüreceğim’’ diye konuştu.