TUTUK, İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ATAŞ’I YÜRÜYEN KÖŞK’TE GEZDİRDİ

TUTUK, İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ATAŞ’I YÜRÜYEN KÖŞK’TE GEZDİRDİ

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, bir dizi ziyaret yapmak üzere şehrimize geldi. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile bir araya gelen Ataş, belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Yürüyen Köşk’te gerçekleşen ziyarette köşk tarihi hakkında bilgiler Başkan Vekili Tutuk tarafından Ataş’a aktarıldı.

Yalova’da zaman zaman ziyaretler yaptığını kaydeden Ataş, “Yalova çok güzel ve özel bir şehir. Bu şehirde sürekli temaslarımız oluyor. Bugün Yürüyen Köşk’ü Başkanımız Mustafa Tutuk ile birlikte gezdik. Oldukça hayran kaldım. Herkesin gelip görmesi gereken bir yer” dedi.

Yürüyen Köşk’ün markalaşma çalışmalarını gerek fuarlarda gerekse Yalova’ya gelen yerli ve yabancı misafirlere büyük bir özenle yapıldığını söyleyen Tutuk, “Şehrimizin en önemli simgesi Yürüyen Köşķ’ü İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Ataş’a gezdirerek tarihi hakkında bilgiler verdik. Sayın Vekilimize Ataş’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, şehrimize yine bekliyoruz” dedi.

Yürüyen Köşk’te yapılan ziyarete, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un yanı sıra AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar da yer aldı.