BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’TAN PAZARYERİ ZİYARETİ

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’TAN PAZARYERİ ZİYARETİ

Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, bu kez pazar yerine ziyarette bulundu. Hafta sonu kurulan merkez pazarını ziyaret eden Tutuk, burada genç-yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaştı.

Tutuk, “Hafta sonunu yine hemşerilerimizle bir arada geçirdik. Ziyaretimiz boyunca samimiyetleriyle içimizi ısıtan esnafımıza ve değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Hizmetlerimize onların da desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
Pazar tezgâhlarını tek tek dolaşan, esnaf ve alışverişe çıkan vatandaşlarla görüşen Tutuk, onlardan gelen talep ve önerilerle ilgili tek tek not aldırdı. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Tutuk, esnafa bol ve bereketli kazançlar diledi. Burada büyük bir ilgiyle karşılaşan Tutuk, “Yalovamızın her geçen gün daha iyi yerlere gelebilmesi adına vatandaşlarımızın istek ve önerilerine en kısa sürede çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz. Tüm imkânlarımızı hemşerilerimiz için seferber ediyoruz. Onların beklentileri, önerileri bizim için çok değerli” şeklinde konuştu.

Alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Tutuk, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.
Öte yandan Tutuk’un pazar ziyaretinden oldukça memnun olan esnaf ve vatandaşlar, ziyaret ve iyi dilekleri için teşekkür ettiler.